NASZE GWARANCJE

Z nami możesz się czuć bezpiecznie i w 100% skupić się na rozwoju biznesu.

Mega Lex Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym działającym na rynku usług księgowych od ponad 20 lat. Jako profesjonalne i dynamicznie działające biuro oferujemy obsługę księgowo-podatkową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. W Spółce zatrudnione są doświadczone i wykwalifikowane księgowe, a obsługa jest prowadzona z wykorzystaniem pakietu programów Symfonia.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego gwarantujemy fachową i miłą obsługę, pełne zaangażowanie w powierzone nam zadania oraz dostosowanie oferty naszej Spółki do indywidualnych wymagań każdego z Klientów. Dodatkowo biuro rachunkowe Mega Lex Sp. z o.o. jest personalnie powiązane z Kancelarią Radcy Prawnego Magdaleny Pudzianowskiej. Umożliwia to m.in. uzyskiwanie bieżących porad i opinii prawnych w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Połączenie obsługi księgowej z prawną, a także wspomniane wcześniej wieloletnie doświadczenie wyróżnia nasze biuro spośród innych podmiotów działających w branży i sprawia, że Mega Lex Sp. z o.o. jest zaliczana do jednego z liderów na rynku usług księgowych.

NASZE CERTYFIKATY