O NAS

Kancelaria rachunkowa Mega Lex to nie tylko profesjonalna i szybka obsługa księgowa, ale również pełne wsparcie w zakresie prawa gospodarczego i doradztwo biznesowe. Połączenie tych trzech aspektów pozwala nam profesjonalnie obsługiwać najbardziej wymagających klientów.

PRZEMAWIAJĄ ZA NAMI

DOŚWIADCZENIE

Mega Lex ma ponad 20 lat doświadczenia w zmiennej polskiej gospodarce

WYKSZTAŁCENIE

Dbamy i ciągle aktualizujemy naszą wiedzę dzięki licznym kursom i szkoleniom

PARTNERSTWO

Mega Lex ma klientów, którzy są naszymi partnerami od  nawet 21 lat

BEZPIECZEŃSTWO

Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo dzięki naszej współpracy z PZU S.A.

NASZ TEAM

Magdalena PudzianowskaPrezes Mega Lex
Założyciel firmy Mega Lex, prezes zarządu, radca prawny, doradca biznesowy, prokurent spółek, certyfikowany specjalista do spraw podatków i księgowości. Wśród swojego szerokiego wykształcenia ukończyła kursy rzeczoznawcy majątkowego, seminaria podatkowe, prawa unijnego, dyrektora finansowego i wiele innych.
Patrycja KuśnierkiewiczManager/Księgowa
Członek zarządu Mega Lex sp. z o.o, specjalista ds. kontaktu z klientami. Magister zarządzania przedsiębiorstwami oraz księgowa z wieloma certyfikatami z zakresu podatków i rachunkowości.
Dorota KlawikowskaGłówna księgowa
Główna księgowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Odbyła wiele specjalistycznych szkoleń, co w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwala jej na realizowanie skomplikowanych zadań księgowych na najwyższym poziomie.
Hanna FrąckowiakAsystentka Księgowych
Młodsza księgowa, z certyfikatami Stowarzyszenia Księgowych w Poznaniu wspierająca codzienne prace pozostałych księgowych.
Aplikuj do nasZapraszamy dołącz do nas
Jeśli jesteś studentem rachunkowości i jesteś zainteresowany praktykami w naszym biurze wyślij nam nasze CV wraz z informacją dotyczącą dostępności, trybu studiów oraz czego byś chciał się nauczyć. Wyślij CV na adres: ofertypracykandydaci@gmail.com.

Nasza siedziba

Nasze biuro mieści się na os. Warszawskim, ul. Toruńska 7,
61-045 Poznań. Zapraszamy!


POZNAJ NAS