Kilka słów o nas
Mega Lex

Nasze biuro księgowe to ponad 20 lat doświadczenia w doradzaniu Klientom w sprawach takich jak podatki, kadry i płace, a także reprezentowaniu ich przed sądami i urzędami.
1 Doświadczenie Ponad 20 lat doświadczenia w zmiennej polskiej gospodarce.
2 Wykształcenie Dbamy i ciągle aktualizujemy naszą wiedzę dzięki licznym kursom i szkoleniom.
3 Partnerstwo Mamy klientów, którzy są naszymi partnerami od nawet 21 lat.
4 Bezpieczeństwo Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo dzięki naszej współpracy z PZU S.A.

Mega Lex Sp. z o.o. jest biurem rachunkowym działającym na rynku usług księgowych od ponad 20 lat. Jako profesjonalna i dynamicznie działająca firma, oferujemy obsługę księgowo-podatkową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. W Spółce zatrudnione są doświadczone i wykwalifikowane księgowe, a obsługa jest prowadzona z wykorzystaniem pakietu programów Symfonia.

Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego gwarantujemy fachową i miłą obsługę, pełne zaangażowanie w powierzone nam zadania oraz dostosowanie oferty naszej Spółki do indywidualnych wymagań każdego z Klientów. Dodatkowo Mega Lex Sp. z o.o. jest personalnie powiązane z Kancelarią Radcy Prawnego Magdaleny Pudzianowskiej. Umożliwia to m.in. uzyskiwanie bieżących porad i opinii prawnych w zakresie prowadzonej działalności gospodarczej.

Połączenie księgowości obsługą z prawną, a także wspomniane wcześniej wieloletnie doświadczenie wyróżnia nasze biuro spośród innych podmiotów działających w branży i sprawia, że Mega Lex Sp. z o.o. jest zaliczana do jednego z liderów na rynku podatkowym.