Team
Mega Lex

Kancelaria rachunkowa Mega Lex to nie tylko profesjonalna i szybka obsługa księgowa, ale również pełne wsparcie w zakresie prawa gospodarczego i doradztwo biznesowe. Połączenie tych trzech aspektów pozwala nam profesjonalnie obsługiwać najbardziej wymagających klientów.
1 Doświadczenie Ponad 20 lat doświadczenia w zmiennej polskiej gospodarce.
2 Wykształcenie Dbamy i ciągle aktualizujemy naszą wiedzę dzięki licznym kursom i szkoleniom.
3 Partnerstwo Mamy klientów, którzy są naszymi partnerami od nawet 21 lat.
4 Bezpieczeństwo Zapewniamy dodatkowe bezpieczeństwo dzięki naszej współpracy z PZU S.A.

Magdalena Pudzianowska
Prezes Mega Lex
Założyciel firmy Mega Lex, prezes zarządu, radca prawny, doradca biznesowy, prokurent spółek, certyfikowany specjalista do spraw podatków i księgowości. Wśród swojego szerokiego wykształcenia ukończyła kursy rzeczoznawcy majątkowego, seminaria podatkowe, prawa unijnego, dyrektora finansowego i wiele innych.
Patrycja Kuśnierkiewicz
Manager/Księgowa
Członek zarządu Mega Lex sp. z o.o, specjalista ds. kontaktu z klientami. Magister zarządzania przedsiębiorstwami oraz księgowa z wieloma certyfikatami z zakresu podatków i rachunkowości.
Dorota Klawikowska
Główna księgowa
Główna księgowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Odbyła wiele specjalistycznych szkoleń, co w połączeniu z wieloletnią praktyką pozwala jej na realizowanie skomplikowanych zadań księgowych na najwyższym poziomie.
Hanna Frąckowiak
Asystentka Księgowych
Młodsza księgowa, z certyfikatami Stowarzyszenia Księgowych w Poznaniu wspierająca codzienne prace pozostałych księgowych.